بلیط اتوبوس خرم آباد

بلیط اتوبوس لرستان

اگر اهل طبیعت‌ گردی باشید و به دنبال آبشارها و جنگل‌های بکر در ایران، به احتمال زیاد اسم استان لرستان به گوشتان آشناست. استان لرستان در بین رشته‌ کوه‌های زاگرس قرار گرفته‌ است و موقعیت جغرافیایی این استان ایجاب می‌ کند که آبشارهای زیبایی را در دل خود جا داده باشد. این استان از شمال خود با همدان و کرمانشاه، از سمت جنوب با خوزستان، از شرق با اصفهان و مرکزی و از غرب با ایلام همسایه است. شهرهای مهم استان لرستان شامل شهرهای: خرم آباد، بروجرد، دورود، پل دختر، الیگودرز و... است. قابل ذکر است که برای سفر به لرستان باید یک برنامه مناسب برای بازدید از مکان‌ های تاریخی و طبیعی آن داشته‌ باشید. چرا که بدون برنامه‌ ریزی ممکن است نتوانید بطور کامل و با خیال راحت از زیبایی‌ های طبیعی و منحصر به فرد آن ها دیدن کنید و لذت کامل ببرید.

جاهای دیدنی لرستان

·         دره شیرز

·         سرزمین لاله‌های وارونه الیگودرز

·         آبشار نوژیان لرستان

·         نقاشی‌های غار هومیان و میرملاس

·         قلعه فلک الافلاک و...

در بهترین فصل سال به شهر لرستان سفر کنید!

استان لرستان در بین رشته کوه‌های زاگرس قرار گرفته که به دلیل وجود کوه‌های اطراف منطقه‌ ی کوهستانی محسوب می‌ شود. همچنین میانگین میزان بارش باران هم در آن بالا است. به طوری که سومین استان پر بارش کشور بعد از شهرهای شمالی گیلان و مازندران به حساب می‌ آید. بهترین زمان برای سفر به لرستان فصل‌ بهار به‌ خصوص ماه اردیبهشت است. اما اگر در فصل‌ های دیگر سال هم به این شهر سفر کنید و لباس و تجهیزات مناسب با آب و هوای آن فصل را همراه خود داشته‌ باشید، می‌توانید از طبیعت لرستان در تابستان، پاییز و حتی زمستان هم بهره ببرید.

برای سفر به لرستان بلیط اتوبوس خود را چگونه و از کجا تهیه کنیم؟

برای سفر به لرستان، هم می‌ توانید از طریق هوایی اقدام کنید و هم می‌ توانید از طریق راه‌ های زمینی و با خرید بلیط اتوبوس و قطار اقدام به رفتن کنید. انتخاب مسافران زیادی سفر با اتوبوس است. این روزها کمتر کسی به صورت حضوری به باجه‌ های فروش بلیط، برای خرید بلیط اتوبوس مراجعه می‌کند. زیرا ترجیح بر این است که برای کمتر گرفتن وقت خود، از طریق اینترنت و به صورت آنلاین به سایت‌های فروش بلیط وصل شده و خرید خود را از آنجا انجام دهند. هم سریع‌ تر است و هم زمان کمتری می گیرد.

سفر به لرستان با اتوبوس vip یا معمولی ؟

شما به عنوان مسافر با خرید بلیط اتوبوس لرستان می توانید نوع اتوبوس خود را هم با توجه به مبدا انتخاب کنید. در هنگام خرید باید توجه داشته‌ باشید که برای طول مسیر خود با چه نوع اتوبوسی راحت‌ تر هستید و با توجه به نیاز‌های خود یا در صورت داشتن همراه، نیازهای همراه خود، اتوبوس مورد نظر خود را انتخاب کنید. اتوبوس‌ هایی که در جاده‌ های ایران تردد می‌ کنند اتوبوس‌های معمولی، نیمه VIP و VIP هستند. اتوبوس های VIP برای سفرهای طولانی و مسافت‌های زیاد، انتخاب بهتر و مناسب‌ تری است.

چگونه بلیط اتوبوس لرستان را به صورت اینترنتی از پایانه خریداری کنیم؟

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از سایت پایانه بدین صورت است که شما باید وارد سایت شده و پس از انتخاب شهر مبدا و مقصد خود از بین لیست سرویس‌های ارائه شده یکی را انتخاب می کنید. پس از انتخاب صندلی، اسم و کدملی و شماره تلفن خود را وارد می کنید. در صورت درست پر کردن فیلدها، به درگاه پرداخت منتقل شده و مبلغ بلیط را به صورت آنلاین از کارت خود پرداخت می‌ کنید و بلیط برای شما ثبت می‌ شود.

 برخی از شرکت‌ های مسافربری فعال در لرستان

       شرکت مسافربری همسفر چابکسواران

       شرکت مسافربری پیک صبا

       شرکت مسافربری رویال سفر

       شرکت مسافربری گیتی پیما

چطور باید بلیط اتوبوس لرستان را استرداد (کنسل) کنیم؟

برای استرداد بلیط خود به سایت یا اپلیکیشن بلیط اتوبوس پایانه مراجعه کنید. قابل ذکر است که استرداد بلیط‌ های اتوبوس شرایط و قوانینی دارد که خریدار هنگام خرید بلیط می تواند آن‌ها را مطالعه کند. با کنسل کردن بلیط ، تا 24 الی 72 ساعت کاری آینده هزینه‌ی استرداد به حساب شما واریز می‌شود.

قوانین استرداد بلیط اتوبوس در سایت پایانه

استرداد 50 درصد برای زمانی ست که به حرکت اتوبوس یک ساعت بیشتر باقی‌ نمانده است، در اینصورت شما با کنسل کردن بلیط خود باز هم می‌ توانید نصف هزینه‌ی بلیط را دریافت کنید.

استرداد 90 درصد: پس از خرید بلیط تا یک ساعت مانده به ساعت حرکت اتوبوس با لغو بلیط اینترنتی 90 درصد هزینه به حساب شما باز می گردد.

 

پایانه های شهر خرم آباد

location خرم آباد (لرستان )

مشاهده شرکت ها down
/image/companies/SYRSFR.svgشرکت سیرو سفر خرم آباد
left
/image/companies/SYRSFR.svgشرکت سيروسفر خرم آباد
left
/image/companies/T01.svgشرکت شماره 1 خرم آباد
left
/image/companies/ROYAL.svgشرکت رویال سفر خرم آباد
left
/image/companies/T07.svgشرکت عدل خرم آباد تعاونی7
left
/image/companies/T16.svgشرکت شماره 16 جهان گشت مهر خرم آباد
left
/image/companies/T15.svgشرکت شماره 15خرم آباد ترابر بی تا
left
/image/companies/T13.svgشرکت تک سفر ایرانیان خرم آباد
left
/image/companies/HMSFR.svgشرکت همسفرچابکسواران خرم آباد
left
/image/companies/T17.svgشرکت پیک صبا خرم آباد
left
/image/companies/GTYPMA.svgشرکت گیتی پیما خرم آباد
left
/image/companies/T04.svgشرکت میهن نور (تعاونی 4) خرم آباد
left