رویال سفر ایرانیان

رویال سفر ایرانیان

تاریخچه رویال سفر

تاریخچه شرکت مسافربری رویال سفر ایرانیان به دی ماه 1385 برمی گردد که در پایانه مسافربری بیهقی تهران آغاز به کار کردند. این شرکت از همان ابتدا با قصد بالا بردن کیفیت سفر های جاده ای شروع به کار کرد و با به کار گیری اتوبوس های vip مجهز، سفرهای طولانی را برای مسافران راحت تر و دلنشین کرد. امروزه اتوبوس­های این شرکت به دلیل اینکه اکثرا vip هستند، محبوبیت زیادی بین مسافران دارند. ضمن این که پرسنل این شرکت همواره سعی می کنند در طی مسیر همه چیز منظم و طبق برنامه جلو برود و مسافران سفر با کیفیتی داشته باشند.

این شرکت مسافربری تلاش کرده است، تا به امروز ناوگانی ایمن و مطمئن داشته باشد. اتوبوس های این شرکت در جاده های سراسر ایران در حال جاب­جایی هستند. بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان را از سایت و اپلیکیشن خرید بلیط اتوبوس پایانه می توانید تهیه کنید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان

خرید بلیط اتوبوس این شرکت هم به صورت حضوری و هم اینترنتی ممکن است. اما امروزه کمتر کسی است که خرید اینترنتی را با توجه به مزیت هایی که دارد، ترجیحش ندهد. شما با خرید اینترنتی بلیط از سایت پایانه می توانید همه ی سرویس های موجود را ببینید، اتوبوس ها و ساعت ها را با هم مقایسه کنید و صندلی خود را نیز انتخاب کنید. با خرید بلیط اتوبوس این شرکت (مانند شرکت های دیگر)، در صورت نیاز می توانید بلیط خود را لغو کنید. همچنین می توانید از جنسیت مسافرهای دیگری که در صندلی­های اطراف هستند، آگاه شوید.

بلیط اتوبوس Vip رویال سفر ایرانیان

اتوبوس های vip امکانات بیشتری به نسبت اتوبوس­ های معمولی دارند و ترجیح بسیاری از مسافران هستند. سفر­های طولانی به خودی خود خسته کننده هستند و انتخاب اتوبوس های vip برای مسیر­های بلند، عاقلانه است. بیشتر اتوبوس های ناوگان حمل و نقل این شرکت اتوبوس رانی به روز است. شما با تهیه بلیط اتوبوس vip رویال سفر قادر هستید در طول مسیر سرگرمی های متنوعی داشته باشید. اتوبوس هایی که مانیتور شخصی دارند به شما امکان تماشای فیلم و کلیپ را می دهند و می توانید بازی کنید و یا موسیقی گوش کنید. اگر بخواهید دراز بکشید یا کمی بخوابید، صندلی این اتوبوس ها به سمت عقب خم می شوند. به این ترتیب راحتی بیشتری برایتان فراهم می کنند. به طور کلی امکانات متنوع اتوبوس­های vip باعث شده است بسیاری از مسافران این نوع اتوبوس ها را برای سفر های داخلی انتخاب کنند.

استرداد بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان

هیچ کس دوست ندارد برنامه ریزی هایش بهم بخورد یا سفرش کنسل شود اما نمی توان منکر شد که، بعضی مواقع ممکن است این ناهماهنگی ها چقدر ذهن را آشفته کند. در این شرایط اگر بلیط اتوبوس خود را اینترنتی خریده اید نگران نباشید. چرا که استرداد بلیط اتوبوس رویال سفر (مانند: شرکت های دیگر) از طریق پایانه بسیار آسان است. شما برای لغو بلیط اینترنتی اتوبوس فقط کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن شوید و دکمه استرداد بلیط را لمس کنید. پایانه مبلغ را تا 72 ساعت بعد به حساب شما بر می­گرداند.

 

 

لنگرود

رویال سفر ایرانیان لنگرود-مهدی پور

42525650 - 013 42545554 - 013 42525650 - 013 42545554 - 013 42525650 - 013 42545554 - 013