بلیط اتوبوس کرمان

بلیط اتوبوس کرمان

کرمان بناهای تاریخی فراوانی دارد که هرساله گردشگران زیادی را به سمت این شهر روانه می‌کند. خیلی از افراد معتقد هستند کرمان شهری تاریخی ست. در واقع کرمان در لیست 5 شهر تاریخی ایران قرار دارد. اگر تصمیم دارید که یکی از سفرهای پیش روی خود را به کرمان اختصاص دهید، می‌ توانید برای حرکت به سمت کرمان از مسیر‌های هوایی، زمینی و ریلی که در دسترس مسافران است استفاده کنید.

جاذبه‌های گردشگری باستانی در استان کرمان

       مجموعه‌ی گنجعلی خان

       آتشکده آناهیتا

       ارگ بم

       گنبد جبلیه

       حمام وکیل

جاذبه‌های گردشگری برای علاقه ‌مندان به طبیعت در استان کرمان

       منطقه کوهپایه کرمان

       باغ شازده ماهان

       پیست اسکی سیرچ

       جنگل پردیسان قائم

       کویر شهداد

بلیط اتوبوس سفر خود را آنلاین تهیه کنیم یا حضوری؟

برای خرید بلیط اتوبوس سفر به هر دو روش موجود می‌توانید اقدام به خرید کنید. برای خرید حضوری، مسافران معمولا به ترمینال‌های موجود در شهر می‌روند و با پرداخت هزینه‌ی مورد نظر بلیط خود را دریافت کرده و با توجه به ساعت حرکت در روز موعود در پایانه مورد نظر حاضر می‌شوند. در خرید آنلاین، مسافر وارد سایت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس می‌شود و بعد از انتخاب سرویس مورد نظر خود، می‌تواند صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و از راحتی خود در طول مسیر مطمئن‌ تر شود. بهتر است بعد از پرداخت مبلغ بلیط و دریافت شماره بلیط، در تاریخ و ساعت مشخص شده در پایانه حاضر شوید.

بهترین زمان سفر به استان کرمان

اگر دغدغه‌ی شما هم بهترین زمان سفر به این شهر است باید بدانید که آب و هوا در کرمان تنوع زیادی دارد، به طوری که از آب و هوای خشک و معتدل از شمال استان تا آب و هوای گرم  و مرطوب در جنوب استان را می توانید حس کنید. اما اگر نظر ما را بخواهید، بهترین زمان برای سفر به کرمان اواسط فصل بهار، اواخر ماه‌ فروردین و اوایل ماه اردیبهشت است، درجه هوا حدودا 18 درجه سانتی‌گراد است. البته اگر برای رفتن به کرمان به قصد دیدن کویر شهداد و لوت می‌روید، ماه‌های مهر و آبان بهترین زمان برای رفتن و لذت بردن از منظره‌های بکر این کویر‌های زیباست.

برای سفر به کرمان اتوبوس معمولی بهتر است یا VIP؟

موضوع انتخاب اتوبوس، از موضوع‌ های مهمی است که باعث می‌شود شما سفر راحتی داشته‌ باشید و از سفر خود لذت کافی را ببرید. برای سفر به کرمان باید مسافت خود را از شهر مبدا تا کرمان در نظر بگیرید.

اگر مسافت زیادی را قرار است طی کنید بهتر است بلیط اتوبوس‌های VIP را تهیه کنید. ممکن است قیمت اتوبوس‌های VIP بیشتر از اتوبوس‌های معمولی باشد اما خبر خوب این است که اختلاف قیمت آن‌ها چندان زیاد نیست و با توجه به امکاناتی که در طول مسیر رفت در اختیار شما می‌گذارند، خصوصا برای مسیر های طولانی، اتوبوس VIP انتخاب بهتری است.

خرید آنلاین بلیط اتوبوس کرمان از سایت پایانه

برای خرید آنلاین از سایت پایانه کافی است نشانی سایت را در مرورگر خود وارد کنید یا وارد اپلیکیشن شوید. در همان ابتدای صفحه در قسمت انتخاب شهرهای مبدا و مقصد باید شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و تاریخ حرکتی که برای آن برنامه‌ریزی کردید هم مشخص کنید و سپس دکمه جستجو را بزنید تا سرویس ‌های موجود در آن تاریخ از شرکت‌های مختلف مسافربری برای شما نمایش داده شود.

از بین شرکت‌ها سرویس ها در ساعات محتلفی از صبح تا شب در رفت و آمد هستند. سرویس مورد پسند خود را انتخاب می کنید و بعد از انتخاب صندلی و وارد کردن مشخصات شخصی، به درگاه پرداخت هدایت می شوید. پس از پرداخت به شماره‌ای که در سایت وارد کرده‌اید، کد تاییدیه ارسال می‌شود و می‌توانید به حساب کاربری که از قبل در سایت پایانه ایجاد کرده‌اید رجوع کنید و شماره بلیط خود را بردارید.

برخی از شرکت‌های مسافربری فعال در کرمان

       شرکت ترابر بی تا تعاونی 15 کرمان

       شرکت عدل کرمان پایانه آدینه

       شرکت سیر و سفر کرمان پایانه آدینه

       شرکت مسافربری تک سفر ایرانیان کرمان

       شرکت ماهان سفر کرمان پایانه آدینه

       شرکت رویال سفر کرمان پایانه آدینه

هزینه‌ ی استرداد بلیط اتوبوس چگونه پرداخت می‌شود؟

هنگام خرید بلیط از سایت بهتر است شرایط و قوانین ذکر شده در مورد نحوه‌ی استرداد بلیط را مطالعه کنید تا با آگاهی خرید کنید. در هر صورت استرداد بلیط کار راحتی است و طبق قوانین ذکر شده، هزینه‌ی برگشتی بلیط به حساب شما به این شکل است:

استرداد 50%: از 1 ساعت قبل از حرکت اتوبوس یا بعد از آن شما با کنسل کردن بلیط اتوبوس، 50% هزینه‌ی پرداختی‌تان را دریافت می‌کنید.

استرداد 90%: بعد از خرید بلیط تا یک ساعت قبل از حرکت، با لغو بلیط خود می‌تونید 90% هزینه‌ی پرداختی خود را دریافت کنید.

پایانه های شهر کرمان

location کرمان

مشاهده شرکت ها down
/image/companies/T01.svgایران پیما کرمان پایانه آدینه
left
/image/companies/T04.svgمیهن نور کرمان پایانه آدینه
left
/image/companies/T07.svgعدل کرمان پایانه آدینه
left
/image/companies/SYRSFR.svgسیروسفر کرمان پایانه آدینه
left
/image/companies/T17.svgپیک صبا کرمان تعاونی 17
left
/image/companies/T15.svgشرکت ترابربیتا تعاونی15 کرمان
left
/image/companies/T08.svgلوان نور کرمان پایانه آدینه
left
/image/companies/T13.svgتک سفر ایرانیان کرمان
left
/image/companies/MAHAN.svgماهان سفر کرمان پایانه آدینه
left
/image/companies/ROYAL.svgرویال سفر کرمان پایانه آدینه
left
/image/companies/HMSFR.svgهمسفر کرمان پایانه آدینه
left