بلیط اتوبوس رشت

معمولا از رشت با طبیعت منحصر به فرد و هوای بسیار معتدل و بارانی و جذابش یاد می‌کنیم. شهر رشت، مرکز استان گیلان، سومین شهر پر گردشگر ایران است که در شمال کشور قرار گرفته است. این شهر هر ساله به دلیل حال و هوای خوبی که دارد، تعداد زیادی مسافر را به خود جذب می‌کند.

از نظر حمل و نقل دارای فرودگاه بین المللی، خط راه آهن و ترمینال برای مسیرهای برون شهری است. میدان شهرداری رشت، بازار رشت، عمارت کلاه فرنگی و… از جمله دیدنی‌های تاریخی رشت هستند که سر زدن به آن‌ها در سفر خالی از لطف نیست. برای سفر به رشت باید قبل از برنامه ریزی برای رزرو هتل و تفریحات دیگر، با توجه به بودجه‌ی خود وسیله ‌ی سفر را انتخاب کنید.

نحوه خرید بلیط اتوبوس رشت:

برای سفر به رشت، بلیط اتوبوس خود را هم می‌توانید به صورت حضوری تهیه کنید و هم می‌‌توانید به صورت آنلاین از سایت‌‌های فروش اینترنتی بلیط اتوبوس خرید کنید. در صورت خرید آنلاین از برخی مزیت‌ها بهره مند می‌شوید مانند:

       انتخاب صندلی خود در اتوبوس

       انتخاب از بین شرکت‌های مسافربری گوناگون

       صرفه‌جویی در وقت و زمان خود

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از سایت پایانه 

خرید بلیط از سایت payaneh.ir از جمله کارهای راحتی است که با یک بار انجام دادن آن، دفعات بعد خیلی آسان و سریع، خرید خود را انجام ‌می‌دهید. وارد سایت پایانه می‌شوید و شهرهای مبدا و مقصد خود همراه با تاریخ مورد نظر برای حرکت را انتخاب می‌کنید. سایت برای شما سرویس‌هایی که با نیاز شما یکی است لیست می‌کند. شما سرویس مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و مشخصات مورد نیاز مانند اسم و فامیل، شماره همراه، کدملی و تعداد مسافران را وارد کرده و به درگاه پرداخت اینترنتی وارد می‌شوید. پس از پرداخت شماره بلیط برای شما ارسال می‌شود.

با توجه به بارانی بودن رشت چه زمانی برای سفر به این شهر مناسب است؟

آب و هوای رشت اغلب اوقات بارانی است، اما می‌توان گفت در تابستان‌هایش خیلی از باران خبری نیست. با توجه به این قضیه آیا تابستان وقت مناسبی برای سفر به رشت است؟ باید بگوییم خیر. بستگی به شما دارد. چون در تابستان هوای رشت به دلیل نزدیکی به دریای خزر به شدت شرجی می‌شود و برای کسانی که از شهرهای خشک یا نسبتا خشک به رشت سفر می‌ کنند ممکن است اذیت‌ کننده باشد.

بهترین زمان از سال برای رفتن به این مکان خوش حال و هوا فصل‌های بهار و پاییز است. آب و هوای خوب و معتدل و همچنین زیبایی رشت در این فصل‌ها به شدت چشم نواز است.

با اتوبوس معمولی به رشت سفر کنیم یا اتوبوس vip؟

تصمیم انتخاب اتوبوس از بین اتوبوس‌های موجود (معمولی، نیمه VIP، VIP) یکی از با اهمیت‌ ترین تصمیمات سفر شما را شامل می‌شود. اگر در طول مسیر راحتی شما در اتوبوس فراهم نباشد، ممکن است روی کیفیت سفر شما تاثیر زیادی بگذارد. به طور مثال اگر مشکلات پا و کمر داشته باشید، ممکن است به دلیل صندلی نامناسب کمر شما بگیرد. اتوبوس های VIP در ایران را می‌شناسید؟

 چه شرکت ‌های مسافربری در رشت فعال هستند؟

       شرکت رویال سفر

       موسسه آریا سفر آسیا رشت

       شاهین گیلان

       شرکت عدل

و...

استرداد بلیط‌ اتوبوس چگونه انجام می‌شود؟

استرداد و کنسلی بلیط بعد از خرید اینترنتی شامل قوانینی می‌ شود که بهتر است قبل از خرید آن را مطالعه کنید. برای استرداد بلیط خود و برگشت هزینه‌ی آن باید بدانید که طبق قوانین ذکر شده 2 نوع کنسلی داریم:

استرداد 50%: این استرداد برای آن دسته افراد است که یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا یک هفته پس از آن، بلیط خود را کنسل می‌کنند. می‌دانستید با کنسلی بلیط حتی پس از حرکت اتوبوس پنجاه درصد مبلغ را دریافت می‌کنید؟

استرداد 90%: این گزینه هم برای آن افرادی است که پس از خرید بلیط تا یک ساعت مانده به حرکت اتوبوس، تصمیم می‌گیرند بلیط خود را کنسل کنند. در این صورت می‌توانید 90% هزینه را دریافت کنید.


پایانه های شهر رشت

location رشت

مشاهده شرکت ها down
/image/companies/T08.svgشرکت لوان نور رشت
left
/image/companies/T10.svgشرکت صفاگیلان نماینده مارال سیرایرانیان
left
/image/companies/0.svgموسسه ايران مهر
left
/image/companies/T15.svgشاهین گیلان - نماینده ترابربی تا تعاونی 15
left
/image/companies/ROYAL.svgشرکت رویال سفر رشت
left
/image/companies/T09.svgشرکت تعاونی شماره 9 راه پیمای پارسیان رشت
left
/image/companies/T13.svgشرکت مسافربری تک سفر ایرانیان رشت
left
/image/companies/T07.svgشرکت عدل رشت
left
/image/companies/ASYSFR.svgموسسه گیلان پیما آسیا سفررشت
left
/image/companies/T11.svgموسسه آریا سفر آسیا رشت
left
/image/companies/T16.svgشرکت شماره16جهان گشت مهررشت
left
/image/companies/SPHR.svgموسسه مسافربری سپهرآسیا رشت
left
/image/companies/T04.svgمیهن نور آریا تعاونی 4 رشت
left
/image/companies/HMSFR.svgشرکت همسفر راه باران
left
/image/companies/ARTA.svgشرکت آرتا سبلان رشت
left
/image/companies/T14.svgامید سیر گیلانیان نماینده تعاونی 14
left
/image/companies/T12.svgشرکت گیتی نورد رشت
left
/image/companies/T17.svgشرکت پیک صبا رشت
left

location کوچصفهان

مشاهده شرکت ها down
/image/companies/SYRSFR.svgسیرو سفر کوچصفهان
left