بلیط اتوبوس ساری

بلیط اتوبوس ساری

ساری از شهرهای مهم استان مازندران به‌ شمار می ‌رود و مرکز استان است. در ساری همیشه تردد بالایی در جریان است و به همین دلیل اگر قصد سفر به این شهر را داشته‌ باشید، می‌توانید از طریق بسیاری از شهرهای شمالی کشور بلیط اتوبوس به ساری را تهیه کنید. ساری از شهرهای مهم مازندران است بنابراین سرسبز بودن و دارا بودن جنگل و دریا از ویژگی‌های توریستی این شهر شمالی به حساب می‌آید.

باداب سورت، دریاچه ‌ی چورت، دشت ناز، سد سلیمان تنگه، دریاچه‌ی الندان و آبشار بولا از جمله جاذبه‌ های گردشگری طبیعی است که مسافران را به خود جذب کرده‌ است. از غذاهای محلی شهر ساری که معروف هم هستند می‌توان به باقلا، نازخاتون و خورشت آلو اشاره کرد.

در بهترین فصل سال به ساری سفر کنید!

ساری به علت قرار گرفتن در میان کوه و جنگل و دریا دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است. تابستان ها ساری هوای معتدل و مرطوبی دارد و زمستان‌ها در این شهر هوا تقریبا سرد و خشک است. بهترین فصل سال برای سفر به ساری، فصل‌های بهار و پاییز است.

برای سفر به ساری با اتوبوس بلیط خود را چگونه تهیه کنیم؟

از پرتردد‌ ترین مسیرهای اتوبوسرانی کشور می توان مسیرهای منتهی به ساری را نام برد. برای رفتن به ساری با اتوبوس، بلیط خود را می ‌توانید به صورت آنلاین و اینترنتی از سایت و اپلیکیشن بلیط پایانه خریداری کنید. البته گزینه مراجعه‌ی حضوری همیشه هست اما در این روش شما زمان و انرژی زیادی صرف رسیدن به دفاتر شرکت ‌های مسافربری می کنید. تنها به خاطر خریدی که در چند دقیقه می توانید به صورت اینترنتی انجام دهید. سایت های فروش آنلاین بلیط اتوبوس مانند پایانه کار خرید بلیط را آسان تر از همیشه می کنند. شما با خرید آنلاین، می توانید تمامی سرویس های مربوطه را از تمامی شرکت های اتوبوسرانی مشاهده کنید. سپس نوع اتوبوس و صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سفر به ساری با اتوبوس‌های معمولی بهتر است یا اتوبوس‌های VIP ؟

برای تصمیم گیری بهتر لازم است بدانیم اتوبوس‌ها به سه دسته کلی: اتوبوس‌های معمولی، اتوبوس‌های نیمه vip و اتوبوس‌های vip تقسیم می‌شوند. با توجه به هزینه‌ای که برای سفر خود کنار گذاشته‌ اید و برنامه‌ هایی که در سفر باید انجام دهید اتوبوس خود را انتخاب کنید. اتوبوس‌های معمولی معمولا ظرفیت بیشتری دارند و برای مسافت‌های طولانی مناسب نیستند و امکانات کمتری نسبت به اتوبوس‌های vip دارند. اگر شهر مبدا شما از ساری دور است و لازم است مسافت زیادی را برای رسیدن به این شهر طی کنید بهتر است از اتوبوس‌های vip استفاده کنید. این نوع اتوبوس ها امکانات مختلفی دارند. از جمله: مانیتور اختصاصی پشت صندلی، صندلی راحت با امکان تخت خواب شدن، شارژر اختصاصی و…

نحوه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از سایت پایانه

در صفحه‌ی اصلی سایت پایانه به نشانی payaneh.ir باید شهر مبدا و مقصد خود را از گزینه‌های موجود انتخاب کنید و بعد از اطمینان از درست بودن اسم شهرها، تاریخ حرکت خود را با توجه به برنامه‌ریزی قبلی خود از روی تقویم نمایش داده شده انتخاب کنید. جستجو را زده و از سرویس‌های موجود برای بلیط اتوبوس ساری، با توجه به ساعت حرکت، یکی را انتخاب کرده و روی خرید بلیط کلیک می‌کنید. بعد از انتخاب صندلی و وارد کردن اسم و فامیل و کد ملی دکمه‌ی مربوط به خرید را زده تا به درگاه پرداخت هدایت شوید. پس از پرداخت و ارسال کد تاییدیه به شماره تلفن همراه شما، به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کرده و بلیط خود را دریافت کنید.

شرکت‌های مسافربری فعال در ساری

       شرکت مسافربری شماره یک ساری ایران پیما

       شرکت مسافربری رویال سفر ایرانیان ساری

       شرکت مسافربری پرتو سیر ایرانیان

       شرکت مسافربری میعاد تلاش

برای استرداد بلیط اتوبوس خود به چه صورت باید عمل کنیم؟

اگر تصمیم دارید بلیط اتوبوس خود را استرداد کنید باید بدانید که لغو اینترنتی بلیط اتوبوس بسیار ساده است. می‌ توانید به سایت مراجعه کنید و با توجه به شرایط مربوط به استرداد بلیط اقدام به استرداد بلیط خود کنید. برای کنسلی بلیط 2 حالت وجود دارد:

      بعد از خرید بلیط تا یک ساعت قبل از حرکت: استرداد 90%

      (10 درصد از کل مبلغ کسر می شود و مبلغ باقیمانده به حساب شما واریز می شود.)

      از یک ساعت قبل از حرکت تا یک هفته پس از حرکت اتوبوس: استرداد 50%

      (با استرداد بلیط، 50 درصد مبلغ به حساب شما برمی گردد.) 

پایانه های شهر ساری

location ساری

مشاهده شرکت ها down
/image/companies/T11.svgشرکت پرتوسیر ایرانیان
left
/image/companies/T15.svgشرکت ترابر بى تا
left
/image/companies/T07.svgخزرسير پيمان
left
/image/companies/T04.svgشرکت آزاد سفر
left
/image/companies/T04.svgمیهن نور ساری پایانه دولت
left
/image/companies/ROYAL.svgشرکت رویال سفر ساري
left
/image/companies/HMSFR.svgهمسفر چابکسواران ساری
left
/image/companies/GTYPMA.svgگیتی پیما ساری پایانه دولت
left
/image/companies/SYRSFR.svgسیروسفر ساری
left
/image/companies/SYRSFR.svgسیروسفر ساری
left
/image/companies/T07.svgشرکت شماره هفت عدل ساری
left
/image/companies/T15.svgترابر بی تا ساری پایانه دولت
left
/image/companies/T01.svgشماره یک ساری ایرانپیما
left
/image/companies/T02.svgپیک معتمد ساری پایانه دولت
left
/image/companies/ARTA.svgشرکت مسافربری آرتا سبلان ساری
left
/image/companies/T11.svgشرکت پرتوسیر ایرانیان
left