بلیط اتوبوس همدان

بلیط اتوبوس همدان


احتمالا همه‌ ی ما یک بار اسم همدان را در کلاس‌ها و کتاب‌های تاریخ شنیده ‌ایم. پس طبیعی است انتظار شهری با جاذبه ‌های تاریخی و بناها و سازه‌های قدیمی را داشته‌ باشیم. همدان در زمان‌های قدیم "پایتخت ایران" بوده. بنابراین از نظر تاریخی غنی است و گردشگرانی که علاقه زیادی به تاریخ دارند، هرساله به این شهر سفر می‌ کنند. اگر عازم همدان هستید، باید نحوه‌ی رسیدن خود به مقصد را انتخاب کنید.

برای رفتن به همدان اگر تمایل داشته باشید می‌توانید با خرید بلیط هواپیما و سفر هوایی اقدام کنید. برای سفر زمینی می‌‌توانید ماشین شخصی را انتخاب کنید. اگر مسیر برایتان طولانی است می‌ توانید رانندگی را به راننده اتوبوس بسپارید و با خرید بلیط اتوبوس به همدان سفر کنید.


خرید بلیط اتوبوس همدان به صورت اینترنتی یا حضوری؟

اگر تصمیم خود را برای سفر به همدان گرفته‌اید، در واقع ساده‌ ترین کار سفر خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از پایانه است. خرید اینترنتی هم ساده‌تر است و هم مزایایی نسبت به خرید حضوری دارد.

یکی از مهمترین مزیت خرید اینترنتی بلیط نسبت به خرید حضوری، صرفه جویی در زمان است. به علاوه اینکه شما می‌توانید چند روز زودتر از آغاز سفر بلیط خود را در اختیار داشته باشید و با خیال آسوده تری برای سفر خود برنامه ریزی کنید.


نحوه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس همدان از سایت پایانه

وارد سایت پایانه شده و در صفحه‌ی نخست، شهر خود و مقصدتان را همراه با تاریخی که تصمیم به حرکت دارید انتخاب می‌کنید. سرویس‌ های مورد نظر برای شما نمایش داده می شود. از بین آن‌ ها سرویس مناسب خود را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن مشخصات در سایت و پرداخت مبلغ، بلیط خود را دریافت کنید.


پایانه های مسافربری شهر همدان

       پایانه بزرگ برای سفر به استان‌های مختلف

       پایانه اکباتان برای سفرهای شهرستانی

       پایانه سفید آبی برای سفر به روستاهای اطراف همدان


در بهترین فصل سال به همدان؛ پایتخت تمدن ایرانیان سفر کنید!

همدان در مناطق کوهستانی ایران واقع شده و به همین خاطر معمولا آب و هوای سرد و باد کوهستانی دارد. میزان بارش برف و باران در این منطقه بالاست. بهتر است قبل از سفر خود در هر زمانی از سال، حتما هواشناسی را چک کنید تا برنامه‌ هایتان بهم نریزد.

بهترین زمان سفر به شهر همدان از روزهای اول تیر شروع می‌شود تا روزهای آخر شهریور. در بقیه‌ی فصل‌های سال، به‌خصوص پاییز و زمستان که دمای هوا پایین‌تر می‌آید، شرایط هوایی به نوعی است که سفر به همدان توصیه نمی‌شود. چرا؟ زیرا بارش برف سنگین است و امکان دیدن مکان‌ های تاریخی را برای شما محدود می‌کند.


سفر به همدان با اتوبوس معمولی یا vip؟

همدان شهر بزرگی است و برای سفر با اتوبوس به این شهر هر سه نوع اتوبوس موجود را می‌توانید انتخاب کنید. اتوبوس‌ های معمولی را برای وقتی که مسیرتان کوتاه است و امکانات زیادی لازم ندارید و اتوبوس‌های نیمه VIP و VIP برای زمان‌هایی که مسیر شما طولانی تر است. ممکن است در سفر خسته شوید و نیاز داشته‌ باشید در آرامش استراحت کنید، اتوبوس vip به دلیل صندلی هایش این امکان را راحت‌تر در اختیار شما می گذارد.

بیشتر بدانید: تفاوت اتوبوس های معمولی و vip


برخی از شرکت‌های مسافربری فعال در همدان

       شرکت مسافربری عصر ایران الوند همدان

       شرکت مسافربری شماره یک همدان

       شرکت مسافربری سپهر آسیا همدان

       شرکت مسافربری پیک معتمد همدان


چگونه بلیط اتوبوس خود را در سایت پایانه کنسل کنیم؟

ابتدا قوانین مربوط به استرداد بلیط را قبل از تکمیل کردن مراحل خرید بخوانید. استرداد بلیط اتوبوس و هزینه‌ی برگشت آن به حساب شما، طبق ضوابط خرید اینگونه محاسبه می‌شود:

استرداد 90%: پس از خرید بلیط تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس شما با کنسل کردن بلیط خود می‌توانید 90% هزینه را دریافت کنید.

استرداد 50%: یک ساعت مانده به حرکت اتوبوس با کنسل کردن بلیط نصف هزینه به حساب شما برگشت داده می‌شود.


بیشتر بدانید: معرفی کامل ترمینال های مسافربری همدان 


پایانه های شهر همدان

location همدان

مشاهده شرکت ها down
/image/companies/0.svgسپهر آسیا همدان
left
/image/companies/ROYAL.svgشرکت رویال سفر همدان
left
/image/companies/SYRSFR.svgشرکت سیروسفر همدان
left
/image/companies/T01.svgشرکت مسافربری شماره یک همدان
left
/image/companies/T07.svgعدل همدان
left
/image/companies/T05.svgکیان سفر پاسارگاد همدان
left
/image/companies/T02.svgشرکت پیک معتمد همدان
left
/image/companies/T02.svgپیک معتمد همدان
left
/image/companies/ASYSFR.svgآسیا سفر همدان
left
/image/companies/0.svgعصرایران الوند همدان
left
/image/companies/T15.svgترابر بی تا شعبه همدان
left
/image/companies/HMSFR.svgهمسفر چابکسواران همدان
left