مارال سیر ایرانیان

مارال سیر ایرانیان

شرکت مسافربری مارال سیر

شرکت مسافربری مارال سیر به تعاونی 10 نیز معروف است. اتوبوس‌های ناوگان‌ های این شرکت از بهترین اتوبوس‌ های موجود در شرکت‌ های دنیا انتخاب شده است. مثل شرکت‌ های ولوو، اسکانیا و مان. مارال سیرهم اتوبوس‌ های معمولی را در اختیار شما قرار می‌ دهد و هم اتوبوس‌های vip با امکانات ویژه، که سفری خوب و راحت را در پیش داشته ‎باشید.

امکاناتی که اتوبوس‌های vip دارند: صندلی تخت شو، شارژر تلفن همراه و مانیتور شخصی است. شرکت مارال سیر در بیشتر از 20 شهر کشور نمایندگی‌ دارد تا بتواند سرویس‌های خود را راحت‌ تر در اختیار مسافران قرار دهد. شهرهایی مانند تهران، اصفهان، شیراز، کرج، یاسوج و... تعداد نمایندگی‌ های این شرکت مسافربری در ایران 21، تعداد سرویس‌های روزانه آن 114 و تعداد مسافرانی که روزانه جابجا می‌ کند چیزی نزدیک به 2200 نفر در روز است.

خدمات شرکت مسافربری مارال سیر ایرانیان

از خدماتی که شرکت مارال سیر ایرانیان به مشتریان خود ارائه می‌ دهد می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

       قیمت مناسب و طبق تعرفه بلیط

       به روز کردن ناوگان‌ اتوبوسی

       انتخاب کادری خوش‌ رفتار برای رضایت مشتری

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شرکت مسافربری مارال سیر

خرید بلیط اتوبوس به دو روش حضوری و آنلاین انجام می‌ شود. اما امروزه برای جلوگیری از اتلاف وقت و دور ماندن از ترافیک‌ های موجود در شهر های بزرگ، خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نیز طرفدار بیشتری دارد. در خرید آنلاین شما می‌ توانید صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کنید و اگر به جنسیت مسافر کناری خود حساس هستید، آگاهانه تصمیم بگیرید.

برخی از مسیر های پرتردد در شرکت مارال سیر ایرانیان

       مشهدبه تهران

       مشهد به شیراز

       تهران به کرمان

       تهران به شیراز

       تهران به اصفهان

       اصفهان به تهران

خرید بلیط اتوبوس شرکت مارال سیر از پایانه

برای اینکه خرید آنلاین معتبری داشته باشید بهتر است از سایت‌ های معتبر موجود در اینترنت بلیط را خریداری کنید. سایت پایانه اولین وب سایت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس است و می توانید از اعتبار آن مطمئن باشید. بلیط اتوبوس مارال سیر را نیز می توانید از وب سایت پایانه تهیه کنید. برای خرید بلیط ابتدا وارد سایت به آدرس www.payaneh.ir می‌شوید و پس از انتخاب شهرهای مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر خود، دکمه جستجو را می‌ زنید.

برای تهیه بلیط خود از شرکت مارال سیر لازم است از قسمت سمت راست سایت، گزینه‌ های مربوط به شرکت‌ های مسافربری، تنها برای شرکت مارال سیر فعال باشد. تا لیست آماده شده از سرویس‌ های موجود فقط از سرویس‌ های این شرکت باشد و انتخاب‌ راحت تر شود. پس از انتخاب صندلی و دادن مشخصات (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره تلفن) و پرداخت مبلغ بلیط، کد تاییدیه برای شما ارسال می شود که مشخصات بلیط را می توانید در آن پیامک مشاهده کنید.

استرداد بلیط اتوبوس شرکت مارال سیر

در طول برنامه‌ هایی که برای سفر خود می‌ ریزید، همیشه امکان دارد اتفاقی رخ دهد و سفر شما را به تاخیر بیاندازد یا کنسل کند. اگر بلیط خود را بصورت آنلاین و از پایانه خریداری کرده باشید می‌توانید در چنین مواقعی با خیال آسوده اقدام به کنسلی بلیط خود کنید. کافیست وارد سایت یا اپلیکیشن سفر پایانه شوید و با رفتن به بخش کنسلی‌ها و وارد کردن شماره بلیط، استرداد آن را انجام دهید. جریمه نقدی که شامل حال شما می‌ شود بستگی به زمانی دارد که تصمیم به استرداد می گیرید:

       از لحظه خرید تا یک ساعت مانده به حرکت، ده درصد هزینه به عنوان جریمه از مبلغ کل کم می شود و نود درصد مابقی به حساب شما بر می گردد.

       از یک ساعت پیش از حرکت اتوبوس و بعد از آن، استرداد بلیط اتوبوس با پنجاه درصد جریمه انجام می شود.

 

رشت

شرکت مارال سیرایرانیان رشت

33664442 - 013 33660070 - 013 33664442 - 013 33660070 - 013 33664442 - 013 33660070 - 013