همسفر

همسفر

بلیط اتوبوس همسفر

شرکت مسافربری همسفر یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مسافربری به مسافران اتوبوس است. دفتر مرکزی این شرکت در پایانه بیهقی تهران قرار دارد. این شرکت در اکثر شهرهای بزرگ و مهم ایران دارای دفتر مسافربری است و به مسافران خدمات ارائه می دهد. از مهمترین شهرهایی که دفاتر در آن قرار دارد می توان به اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز ،تبریز و رشت اشاره کرد. برای خرید بلیط اتوبوس همسفر می توانید به سایت های فروش آنلاین بلیط و پایانه های مسافربری مراجعه کنید

خرید بلیط اتوبوس همسفر

شرکت همسفر یکی از مهمترین شرکت ها در زمینه خدمات مسافربری است. شما در اکثر مسیرهای پرتردد می توانید بلیط اتوبوس همسفر را تهیه کنید. برای خرید بلیط از شرکت مسافربری همسفر دو راه پیش روی شماست. یا به دفاتر فروش بلیط و پایانه های مسافربری به صورت حضوری مراجعه کنید و بلیط اتوبوس های این شرکت را خریداری کنید. یا به صورت اینترنتی به یکی از سایت های فروش آنلاین بلیط اتوبوس مانند: سایت پایانه مراجعه کنید و بلیط خود را تهیه کنید. با توجه به شلوغی این روزهای خیابان ها و همچنین راحتی و امنیت بالای خرید اینترنتی، بهترین راه خرید بلیط اتوبوس، مراجعه به سایت های فروش آنلاین بلیط است.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس همسفر

بهترین و راحت ترین راه برای خرید بلیط اتوبوس این شرکت، استفاده از سایت های فروش اینترنتی بلیط و یا اپلیکیشن ها است. قدیمی ترین و معتبرترین سایت فروش آنلاین بلیط در ایران سایت پایانه است که می توانید از طریق آن اقدام به خرید آنلاین بلیط  کنید. برای این منظور کافیست وارد سایت پایانه شوید و مبدا و مقصد خود و تاریخ حرکت خود را تعیین کنید. پس از آن سرویس های موجود به تفکیک شرکت مسافربری و ساعت حرکت برایتان نمایش داده می شود که میتوانید با انتخاب این شرکت مسافربری بلیط خود را تهیه نمایید. پس از آن باید شماره صندلی خود را تعیین کنید و اطلاعات فردی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس و شماره ملی خود را وارد کنید. پس از پرداخت بلیط شما صادر می شود و شما می توانید به مراجعه به قسمت بلیط های من،شماره بلیط خود را دریافت کنید و با مراجعه به پایانه مسافربری بلیط خود را چاپ کرده و سفر خود را آغاز کنید.

استرداد بلیط اتوبوس همسفر

کنسل کردن بلیط اتوبوس یکی از مواردی است که ممکن است برای شما نیز پیش بیاید. به هر دلیلی خواستید بلیط اتوبوس خود را کنسل کنید، در صورتی که بلیط خود را از سایت و یا اپلیکیشن پایانه خریداری کرده اید، به سایت و یا اپلیکیشن مراجعه کنید و بلیط خود را استرداد کنید. استرداد بلیط تابع قوانینی است که مبلغ برگشتی شما را تعیین میکند. در هر صورت بر اساس اینکه چه زمانی اقدام به استرداد هزینه بلیط می کنید از 10 تا 50 درصد ممکن است جریمه کنسلی به شما تعلق بگیرد. برای آگاهی از شرایط استرداد بلیط  بهتر است به سایت پایانه مراجعه کنید و این شرایط را مطالعه کنید. این شرایط توسط واحد های مربوطه تعیین شده و امکان تغییر آن وجود ندارد.