بلیط اتوبوس یاسوج

بلیط اتوبوس یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد)

روی تابلو ورودی شهر یاسوج نوشته‌ شده: "به یاسوج، شهر آبشارهای خروشان خوش آمدید."همانطور که معلوم است باید از شهر یاسوج انتظار یک شهر توریستی با جاذبه‌ های گردشگری چشمگیر برای علاقه‌مندان به طبیعت داشته‌ باشیم. این شهر انقدر زیباست که اگر شما هم جزو علاقه‌ مندان به طبیعت‌ گردی باشید، حتما شهر یاسوج را در برنامه‌ های سفر خود قرار می دهید.

یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد است که رشته کوه دنا آن را در بر گرفته‌ است. برای سفر به یاسوج اگر هواپیما را انتخاب کنید سریع و بی دردسر البته با هزینه زیاد به یاسوج خواهید رسید. اما انتخاب های دیگری هم برای رسیدن به این شهر پیش روی شما هست: 1- سفر با اتوبوس 2- سفر با ماشین شخصی. (مسیر ریلی هنوز برای این شهر احداث نشده‌ است.)

طبیعت دیدنی یاسوج: دره المون، پارک کوهستان، پارک ساحلی رود بشار، دریاچه مور زرد، آبشار مارگون، آبشار یاسوج، تنگ گنجه‌ای، تنگ مهریان، تنگ تامرادی، کوه آب نهر، پیست اسکی کاکان، سد شاه قاسم و دریاچه کوه گل. غذاهای محلی شهر یاسوج: شیربرنج، آش کارده، آش دوغ، شله ماشکی، تلیت پیاز، آش کشک و مرغ شکم پر.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس یاسوج

خرید بلیط اتوبوس یاسوج مانند شهر های دیگر بهتر است به صورت آنلاین و از طریق سایت های فروش اینترنتی بلیط مانند پایانه انجام شود. چرا که درصورت خرید اینترنتی وقت کمتری از شما صرف می‌ شود و می‌توانید بقیه زمان خود را صرف کارهای دیگر سفر نظیر برنامه‌ ریزی سفر، اقامت هتل و... کنید.

بهترین زمان سفر به یاسوج چه فصلی است؟

با توجه به این موضوع که در این استان آب و هوا در همه‌ی مناطق یکسان نیست، صحبت در مورد انتخاب بهترین فصل سال چندان درست نیست، تا وقتی که شهر مقصد مشخص باشد.

در کل از نظر آب و هوایی کهگیلویه و بویراحمد را به دو بخش تقسیم می‌کنند:

       منطقه‌های شرق و شمال شرق استان ناحیه سردسیری

       باقی منطقه‌های استان ناحیه گرمسیری

اگر مقصد شهر یاسوج باشد، چون که این شهر در مناطق سردسیر استان قرار دارد، پس سفر به آن‌جا در فصل‌های پاییز و زمستان برای سرمایی ها انتخاب مناسبی نیست!مگر اینکه قصدتان از سفر اسکی و برف‌ بازی در پیست اسکی کاکان یاسوج باشد. بهترین انتخاب فصل بهار است که هوا مطلوب و معتدل است. مخصوصا ماه اردیبهشت که تعداد گردشگران یاسوج به اوج خود می‌ رسد.

بلیط اتوبوس یاسوج؛ معمولی یا vip؟

سفر به یاسوج از سفرهایی است که بهتر است با اتوبوس‌های vip انجام شود. چرا که مسیر طولانی است و باید در طول مسیر به فکر آرامش و استراحت خود باشید. البته اگر که مسیر شهر مبدا شما تا یاسوج مسیر کوتاهی است، می‌توانید از اتوبوس‌های معمولی هم استفاده کنید. اما در جریان باشید که با دادن مقداری هزینه‌ی بیشتر می‌توانید بلیط اتوبوس‌های vip را خریداری کنید و امکاناتی را در اختیار داشته‌ باشید که در اتوبوس‌های معمولی معمولا از آن‌ها خبری نیست.

چگونه بلیط اتوبوس یاسوج را از پایانه خریداری کنیم؟

شما به عنوان مسافر کافی است که وارد سایت شوید و شهرهای مبدا و مقصد خود را مشخص کنید. سپس تاریخ حرکت خود را انتخاب کنید و دکمه‌ی جستجو را بزنید. سایت پایانه از بین شرکت‌های مسافربری موجود آن‌هایی را که مطابق با درخواست شماست، لیست می کند. در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس یاسوج می توانید سرویس های مختلف را مشاهده کنید، باهم مقایسه کنید و انتخاب کنید. پس از مرحله انتخاب صندلی دلخواه، به درگاه پرداخت اینترنتی متصل می شوید و هزینه را پرداخت می کنید.

شرکت های مسافربری فعال در شهر یاسوج

       شرکت های مسافربری آسیا سفر

       شرکت های مسافربری میهن نور

       شرکت های مسافربری آریا سفر

استرداد بلیط اتوبوس در سایت پایانه چگونه انجام می‌شود؟

برای استرداد بلیط خود باید به سایت یا اپلیکیشن پایانه مراجعه کنید.

قوانین و شرایط استرداد بلیط اتوبوس:

استرداد 90%: بعد از خرید بلیط تا یک ساعت قبل از حرکت با کنسل کردن بلیط اتوبوس، نود درصد هزینه به حساب شما باز می گردد.

استرداد 50%: کسانی که یک ساعت پیش از حرکت اتوبوس و بعد از آن تصمیم به کنسل کردن بلیط خود می گیرند، همچنان نصف مبلغ را دریافت می کنند.

 

پایانه های شهر یاسوج

location یاسوج (بویراحمد)

مشاهده شرکت ها down
/image/companies/T09.svgشرکت راهپیمای پارسیان یاسوج
left
/image/companies/T10.svgشرکت شماره 10 مارال سیر یاسوج
left
/image/companies/T09.svgراهپیمای پارسیان یاسوج
left
/image/companies/T08.svgلوان نور یاسوج
left
/image/companies/T11.svgآریا سفر یاسوج
left
/image/companies/ASYSFR.svgشرکت آسیا سفر یاسوج
left
/image/companies/T06.svgشرکت ایمن سفر ایرانیان یاسوج
left
/image/companies/T04.svgشرکت میهن نور آریا یاسوج
left